Шлосер

гр. Сливен, България

Мебел Фактор, производител на мебели за деца и ученици, търси да назначи ШЛОСЕРИ за производство на тръбна мебел или телени изделия. Работното място се намира в производствената база на фирмата в кв. Индустриална зона, ул. Есперанто №1. Работното място е подходящо за мъже и жени.

              Задължения и оговорности

      • Обработка, подреждане и разходване на материалите по задание

      • Отговорно отношение към качеството на произведения продукт

      • Текущ контрол на наличните материали

      • Поддръжка и грижи за доброто състояние на зачисленото оборудване

      • Изпълнение на текущите норми

              Изисквания

      • Отговорно отношение към работата

      • Способност за работа в екип

      • Комуникативност и организираност

      • Умения за работа под напрежение

      • Предишен опит в сходна дейност е предимство

      • Техническо образование или умения са предимство

              Ние предлагаме

      • Постоянна работа

      • Вътрешно-фирмено обучение на служителите

      • Работа във фирма с многогодишен опит

      • Динамична и отговорна работа

      • Добри перспективи за развитие

      • Заплата обвързана с резултатите от работата

      • Социални придобивки и бонуси

              Предимства на работата

      • Производство на продукти за деца
      • Възможност за придобиване на нови умения

          Условия

          • Работно време от 08:00 до 17:00

          • Пет дневна работна седмица

          • Трудов договор с платен отпуск

          • Редовно заплащане

          • Ваучери за храна

          • Застраховка

          • Заплащане на извънредния труд

          Производствена база

          • Работното място е на адрес:
            гр. Сливен, ул. Есперанто №1
            (в двора на бившия КЕЧ)

          • Закрита производствена база

          • Без командировки в страната или чужбина

          Достъп до работното място

          • Автобусни линии №4 и №18

          • Без осигурен фирмен транспорт

          • Осигурени места за паркиране на лични автомобили

          Храна и напитки

          • Кафе автомат

          • Автомат за вода

          • Няма осигурена храна